Od 1. 9. 2017 je naše škola zapojena do Operačního programu - Výzku, vývoj a vzdělávání MŠMT, který je spolufinancován Evropskou unií.

Na podzim letošního roku jsme díky dotaci MŠMT mohli v rámci projektu „Bezpečná škola Vrbátky“  instalovat na všech našich pracovištích nové kamery u vstupů do budov  a tím zvýšit bezpečnost dětí a žáků naší školy. Před začátkem realizace byly na všech pracovištích instalovány pouze klasické „domofony“, které neumožňovaly vizuální identifikaci vstupujících osob a tím se zvyšovalo riziko vpuštění potenciálně nebezpečné osoby. Podrobné informaci o realizovaném projektu najdete v tiskové zprávě na odkazu: pdfBezpečná škola Vrbátky .

V roce 2015 byla naše škola zapojena do projektu MŠMT "Bezplatná výka českého jazyka na podporu vzdělávání žáků - cizinců z třetích zemí pro rok 2015". Finanční dotace byla použita na vzdělávání žáka vietnamské národnosti. Závěrečnou zprávu a vyúčtování finanční dotaci si můžete přečíst pdfAVÍZO_-_UZ_33024_1.pdf. pdfHodnocení.pdf

Copyright ZŠ Vrbátky © 2016. All Rights Reserved.