Gratulujeme Kateřině Tajovské k dosažení pěkného úspěchu v Matematické olympiádě. Katka letos v kategorii žáků 9. ročníků obhájila 3. místo v okresním kole s odstupem pouhého jednoho bodu na vítěznou dvojici. Těší nás, že žáci základních škol dokázali zdárně sekundovat kolegům z víceletých gymnázií. Vítěz i třetí v pořadí jsou žáci ze základních škol. Mezi nejlepšími osmi soutěžícími je pět žáků základních škol.

Chceme poděkovat rodičům, kteří věří našim učitelům a dávají jim možnost dokázat, že nejen na gymnáziích se odvádí dobrá práce. Samozřejmě největší  podíl na dobrém výsledku má Katka a její rodiče, ale jsme rádi, když žákům můžeme k úspěchu dopomoci.

Ještě jednou gratulujeme a budeme Katce držet pěsti v krajském kole, kam se svým výkonem kvalifikovala.

Mateřská škola

Pečujeme o vzdělávání

schranka duvery

Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používá tento web soubory cookie. Chcete-li se dozvědět více o použitých souborech cookie a jak je smazat, podívejte se na naše privacy policy.

  Souhlasím s cookies z tohoto webu.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk